O projekcie

 

Co oferujemy?

Do Was należy tylko wybór atrakcji, w końcu jesteście na wakacjach, więc bez stresu - my się wszystkim zajmiemy!

Przede wszystkim wszyscy podwykonawcy dostarczający usługi sa przez nas sprawdzeni.

Wypełniamy misję promotorów regionu, ukazujemy oryginalną stronę znanych, bądź mniej znanych miejsc w Trójmieście.
Z nami odkryjecie, że zwiedzanie to nie tylko muzea i kościoły!

 

 

Kim jesteśmy? Dlaczego nie zgadzamy się na nudę?

Jesteśmy młodymi, kreatywnymi ludźmi pasjonującymi się wszelkimi atrakcjami i formami spędzania wolnego czasu. Wiemy jak zapewnić atrakcje niezależnie od upodobań i chcemy podzielić się naszym doświadczeniem.

Już piąty rok obsługujemy w Gdańsku, Gdyni i Sopocie grupy bawiące się z okazji wieczorów panieńskich i kawalerskich. Obsłużyliśmy kilka tysiecy grup przyjeżdżających do Trójmiasta z całej Polski oraz z wielu krajów europejskich, a nawet z Azji i Ameryki Północnej.

 

 

 

Za co tu się płaci?

Wynegocjowaliśmy dla Was najlepsze ceny u najlepszych podwykonawców. Jeśli ktoś oferuje podobną usługę taniej - to nie znaczy, że otrzymacie to samo, a najprawdopodobniej otrzymacie o wiele mniej i gorszej jakości.

Płacicie tylko za udział w atrakcjach. Nie pobieramy dodatkowych opłat, nie stosujemy haczyków ani ukrytych kosztów.

 

 

 

Oferty specjalne

Dzięki wieloletniej współpracy z restauracjami oraz klubami uzyskaliśmy dla Was specjalne oferty dostępne tylko na naszej stronie. Tylko z Projektem LATO dobrze zjecie, pobawicie się, a także spróbujecie nowych rzeczy w lepszych cenach, ale zawsze u sprawdzonych przedsiębiorców.

 

 

 

Gwarancje?

Macie gwarancje ceny - zamówione usługi są zawsze wykonywane w oferowanych przez nas cenach. 
Nasza oferta przewiduje dokładną cenę w zależności od ilości osób biorących udział - najczęściej im więcej tym taniej. Tego nie zagwarantuje żaden inny organizator atrakcji!

 

 

 

Regulamin

Każda usługa ma swój własny regulamin, jest nim opis oferty oraz informacje zawarte w mailu potwierdzającym zakup usługi. Oprócz tego obowiązuje regulamin korzystania ze strony i zamawiania. Jest on dostępny TUTAJ

 

 

 

atrakcje imprezy


Copyright 2016 Projekt LATO, region trójmiasto Gdańsk, Sopot, Gdynia Web Design by: Virtual Services | Powered by: SkyCMS